Rotačná tryska MP Rotator Hunter RCS515

7,55  s DPH

Rotačná tryska MP Rotator Hunter RCS515
Rotačná tryska Hunter MP Rotator RCS515 je otáčavá rotačná tryska, ktorá postrekuje 1,5×4,6 m plochu z pravého rohu pruhu. Môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom.

Zavlažovacia plocha
pravý roh pruhu – 1,5×4,6 m

Dodacia lehota:

Popis

Hunter MP Rotator je otáčavá rotačná tryska s meniacim uhlom vodného prúdu, preto je nesmierne odolná voči vetru. Môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Nízka intenzita zrážok a nízka spotreba vody nám umožňuje zavlažovať väčšej plochy, preto na jednu sekciu vieme pripojiť aj viac postrekovačov. Spotreba vody je 1/3 spotreby vody rozprašovacej trysky, preto má dopyt na menej elektromegnetických ventilov a na automatiku s nižším sekciovým číslom. Používa sa na zavlažovanie medzi uhlami 45-360° a na vzidalenosť 1,8-10,7 metrov (závisý od typu). Rodina MP Rotator obsahuje aj pásové trysky s ktorými sa aj pásy široké 1,2 metrov dajú rovnomerne zavlažovať. Každá tryska má farbový kód pre ľahšiu identifikáciu. Produkt obsahuje aj filter.

Dostreku MP Rotatora pomocou skrutky na vrchu sa dá znížiť o 25% bez toho, aby sa výstup množstva vody zmenil. Na toto použime nastavovací kľúč pre rotačné trysky MP Rotator, s ktorým ľahko nastavíme aj uhol výseče. Vďaka dvojitému výčnelku sa tryska preumyje aj pri vysunutí i zasunutí, preto je veľmi odolná voči špine.

Pre fungovanie trysiek MP Rotator je potrebný 2,0-3,8 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 2,8 bar, najľahšie dosiahnuteľný s postrekovačom Pro-Spray PRS40. Je vynikajúca voľba pre budovanie nových zavlažovacích systémov, ale aj na prestavbu starých – zanedbaných zavlažovacích systémov.

Rotačná tryska Hunter MP Rotator RCS515 postrekuje 1,5×4,6 m plochu z pravého rohu pruhu. Je použiteľná spolu s dýzami MP LCS515 a MP SS530 na rovnakej sekcii.